Organizacja obsługi interesantów

włącz . Opublikowano w Aktualności i wydarzenia

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i pracowników w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Nidzicy stosuje się organizację bezpośredniej obsługi interesantów dostosowaną do aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie:

  • zaleca się kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nidzicy przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej,

  • bezpośrednia obsługa interesantów realizowana jest z zachowaniem zasady, że do Ośrodka są wpuszczani wyłącznie przez osobę obsługującą punkt obsługi interesanta.

  • celem zwiększenia bezpieczeństwa oraz uniknięcia kolejek i ograniczenia do minimum czasu oczekiwania na miejscu. Rekomenduje się wcześniejsze uzgadnianie telefoniczne lub mailowe terminy wizyty w Ośrodku.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do poszczególnych działów Ośrodka dostępne na stronie http://nidzica-mops.bip-wm.pl/public/.
Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Ośrodku .

Dziękuję za wyrozumiałość.
O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej http://nidzica-mops.bip-wm.pl/public

Dyrektor MOPS
Danuta Kamińska